Eleme Makineleri

Kısıtlı alanda etkin eleme performansı

Haver & Boecker Endüstriyel Metal Elek Bölümü, düşük miktarlı üretim ölçütlerini elemek veya laboratuvar ve deneme tesis ölçeği uygulamalarında kullanım amaçlı olarak 2 eleme makinesini kullanıcıların istifadesine sunmaktadır. Her iki makine de tek veya iki katlı eleme yapabilme özelliğine sahiptir.

HAVER DMS ve HAVER UMD kum, çakıl, cevher, kömür gibi hassas veya aşındırıcı olabilen çok çeşitli toz ve dökme malzemelerin elenmesine uygun olarak üretilmiştir. Elek kasnakları ve elek telleri istenilen özelliklere uygun olarak çoklu kullanıma hazır olarak servis edilmektedir. Cihazlara toplu kasa veya ARTECH ultrasonik ekipman takılarak da çok ince materyallerin elenmesine imkan verilmekte ve elek teline kendinden temizlenme özelliği kazandırılmaktadır.

HAVER DMS, 630 x 200 mm ebatında elek kasnağı ve 50 µm ila 25 mm arası gözenek açıklığı elek teli ile eleme yapar. İstenilen malzemenin boyutlarına ve ürün besleme miktarına bağlı olarak eleme kapasitesi 200 kg/saat’e kadar çıkar.

HAVER UMD, 1250 x 400 mm ebatında elek kasnağı ve 50 µm ila 50 mm arası gözenek açıklığı elek teli ile eleme yapar. Bu makine 1 ton/saat kapasiteye kadar kolaylıkla çıkar.

HAVER DMS / HAVER UMD