Hakkımızda

Yaklaşık 30 senedir ambalaj sektöründe hizmet eden Kazım Sönmez ve İlker Çavdar’ın 2014 Ocağında kurmuş olduğu İLKA A.Ş. ambalaj ve paketleme konularında çözüm ortağı olarak siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız Haver&Boecker gıda, yapı kimyasalları ve maden alanlarında dolum makinaları, paletleme makinaları, paslanmaz elek telleri ve endüstriyel dikiş makinaları temsilciliğini yapmaktadır. Sırasıyla aşağıdaki dolum makineleri, palet istif makineleri, paslanmaz elek telleri ve dikiş makinaları Türkiye temsilciliği ile hizmet vermenin yanı sıra Adaka Kraft torbanında satış ofisi olarak görev yapmaktadır

Vizyon

Hızla gelişen ve büyüyen ülkemiz sanayisinin, ambalaj ve paketleme konularındaki problemlerini hızla çözmek, çalışanları ve müşterileri ile birlikte bulunduğu coğrafyaya katkıda bulunmaktır.

Misyon

Çalıştığı alanda gelişen teknolojiyi takip edip müşteri memnuniyetinde optimizasyon sağlamaktır. Çalışanlarının kişisel gelişimleri vasıtasıyla ülkesine ve insalığa yararlı bireyler olmalarına katkıda bulunmaktır. Tüm ekip üyeleri ile birlikte çalıştığı alanlarda kullandığı her kaynağı en verimli şekilde değerlendirir.

Temsilciğini yaptığımız firmalar:

Elek ve Eleme Makineleri:

 • Haver & Boecker – Almanya

Kağıt Torba:

 • ADAKA Torba A.Ş. – Türkiye : Endüstriyel kağıt torba

Dolum Makineleri:

 • Behn + Bates – Almanya
  10 – 25 – 50 kg
  Kakao tozu, nişasta, şeker, un, pirinç ve mısır, hayvan yemi
 • Haver Boecker
  5-50 Kg
  Maden, Mineral, Yapı Kimyasalları
 • Fawema – Almanya
  0,5 – 1 – 2 – 5 – 10 kg
  Un, şeker ve tuz, tahıl ve makarna, çay, alçı ve harç, hayvan yemi, kimyasal ürünler

Paletleme Makineleri:

 • Newtec Bag Palletizing – Fransa

Dikiş Makineleri:

 • Fischbein – Belçika