Haver Boecker

Haver Boecker

Carl Haver ve Eduard Boecker, dokuma tel örgü üretimiyle başlayan şirket Hohenlimburg, Almanya’da kuruldu.

Kaliteli mühendis ve uzman ekibiyle, hammadde işleme endüstrisi için paketleme ve tarama makineleri geliştirmekte ve üretmektedir. Paketleme, depolama, lojistik ve işleme teknolojisi için yenilikçi çözümler sunar.

Orijinalleri dünya çapında bilinen bir isimle kurmaktadır.

Makine Model ve Kapasiteleri

ROTO-PACKER®

HAVER-ROTO-PACKER®, 5600 torba / saate kadar yüksek hız aralığında gevşek, dökme malzemeleri paketlemek için tasarlanmış, dönen bir paketleme makinesidir.

Performans ve hız gereksinimlerinize bağlı olarak, HAVER-ROTO-PACKER®’ı çeşitli ebatlarda ve farklı sayıda dolum ağzı (3 ila 16) ile sunuyoruz. Günümüzün yüksek hız talepleri ile mevcut HAVER-ROTO-PACKER® cihazınızı ek dolum ağızlarıyla donatabiliriz.

INLINE®

HAVER INLINE olarak bilinen HAVER & BOECKER’den sıralı paketleyiciler, ince, kaba yığın materyalleri 25 ila 50 kg’lık kağıt, polietilen veya polipropilen vana torbalarına doldurmak için kullanılan sabit paketleme makineleridir. Ayrıca, akış özelliklerine bağlı olarak, karışık ve granüle ürünler 1600 poşete / saate kadar hızlarda hat içi paketleyiciler ile doldurulabilir.

INTEGRA®

HAVER INTEGRA®, gevşek ve dökme ürünleri 5 ila 50 kg’lık vana torbalarına doldurmak için tam otomatik bir paketleme sistemidir. Bu paketleme makinesiyle, otomatik vana torbası aplikatörü, dolum sistemi, valf sızdırmazlık ünitesi, kontrol sistemi, çalıştırma ünitesi ve boşaltma kemeri toz geçirmez bir mahfaza içine alınmıştır. Bu nedenle makine daha az alan gerektirir. Tamamıyla önceden monte edilmiş ve test edilmiş dolum ünitesinin yalnızca ürününüze ve enerji tedarik hattına bağlanması gerekir.

Hız gereksinimlerine bağlı olarak, 1’den 4’e kadar doldurma musluklarıyla bir HAVER INTEGRA® alacaksınız. Torba takma işlemi tamamen otomatiktir. Saatte 700 poşete kadar olan hızlara ulaşılabilir. Başka ağırlıklara veya ürün tiplerine geçmek de sorunsuzca mümkündür.